Matuokliai


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Grūdų drėgmės matuoklis SUPERPRO

Patikimas ir tikslus drėgmės matuoklis tinka matuoti grūdų drėgmę. Matuoklyje yra integruotas grūdinto galvanizuoto plieno malūnėlis bei matavimo puodeliai, prietaisas yra saugomas tvarioje ABS plastiko dežutėje. SUPERPRO yra itin patogus ir fun..

Grūdų ir sėklų drėgmės matuoklis Wile 55

Wile 55 matuoklis yra skirtas matuoti grūdų ir sėklų drėgmės lygį.Techniniai duomenys:Matavimo ribos:grūdų ir sėklų drėgmei: nuo 8-35%;aliejinių kultūrų sėklų drėgmei: nuo 5-25%;Tikslumas: +/- 0,5%;Automatinis vidurkio skaičiavimas;Rezultatų nustatym..

Grūdų/ sėklų drėgmės matuoklis WILE 78

GRŪDŲ DRĖGMĖS MATUOKLIS WILE 78Grūdų drėgmės matuoklis Farmcomp Wile 78 yra skirtas matuoti šių grūdų rūšis: kviečiai, miežiai, avižos, rugiai, kvietrugiai, spelta, aliejinė rope, rapsas, kukurūzai, grikiai, žirniai, pupos, pupa, kmynai, baltieji dob..

Higrometras-psichrometras VIT-1 Nauja

Higrometras-psichrometras VIT-1

Drėgnomačiai naudojami oro temperatūrai ir drėgmei matuoti lyginant sauso ir drėgno termometrų rodmenis.Psichrometras sudarytas iš 2 termometrų − sauso ir drėkinamo.Drėkinamo termometro rodoma temperatūra yra žemesnė negu sausojo, nes šiluma sunaudoj..

Hydrometras BL Compact

BL Compact yra elektroninis drėgmės matuoklis skirtas įvairių produktų, tokių kaip medžio, minkštų statybinių ar izoliacinių medžiagų drėgmės nustatymui.Matavimo adatėlės įsiskverbia į matuojamą medžiagą, tokią kaip mediena, gipso plokštė ar kita iki..

Hydrometras BL Compact B2

BL Compact B2 hydrometras tai elektroninis prietaisas, skirtas neintervenciniam drėgmės nustatymui pastatuose.Prietaisas nauodoja dielektinės konstantos / aukšto dažnio principą. Rutulio tipo matavimo antgalis gali būti lanksčiai pritaikomas įvairių ..

Hydrometras BL Compact S

Hydrometras BL Compact S yra elektroninis įrenginys skirtas įvairios medienos drėgmės nustatymui. Įrenginį galima naudoti su minkštu bei kietu medžiu ar panašia medžiaga. Compact S pristatomas su baterija, apsauginiu kamšteliu, atsarginėmis adatėlėmi..

Hydrometras BL H 40

BL Compact yra elektroninis drėgmės matuoklis skirtas medžio drėgmės nustatymui naudojant elektros varžos metodą.Matavimo adatėlės įsiskverbia į matuojamą medžiagą, nustatydamos drėgmės kiekį (tinkama iki 180 mm storio medžiagai)Įrenginys automatiška..

Hydrometras BL HT 70

BL HT 70 yra medžio drėgmės ir temperatūros matuoklis. Įrenginys sukurtas medienos matavimui iki 180 mm storio. Puikiai tinkamas tiek pavieniams tiek matavimų serijoms atlikti. Įrenginys automatiškai kompensuoja rodmenis atsižvelgiant į tem..

Hydrometras HT 85 T

Hydrometras HT 85 T yra skirtas medienos, statybinių medžiagų bei temperatūros nustatymui.Tinkamas naudoti su (kitu atveju bus tik įrenginys, lagaminėlis,  sujungimui skirti laidai) : M 20 M 18 ET 10 BLDėl didelės medienos drėgmės..

ŠIENO, ŠIAUDŲ, SILOSO DRĖGMĖS MATUOKLIS SUPERPRO COMBI

ŠIENO, ŠIAUDŲ, SILOSO DRĖGMĖS MATUOKLIS SUPERPRO COMBINaudodamiesi Superpro Combi drėgmės matuokliu šienui, šiaudams bei silosui galėsite nustatyti, kokia yra tikroji drėgmės koncentracija ryšulyje, suskaičiuoti vidutinį drėgmės kiekį, matyti išsaugo..