Indikatorinės juostelės

Indikatorinės juostelės

Indikatorinės juostelės -  skirtos naudojimui atliekant bandymus, eksperimentus laboratorijose, sveikatingumo centruose. Priklausomai nuo paskirties , gautą rezultatą išlaiko ilgą laiką iki kol visiškai išdžiūsta. Kiekviena juostelė turi pakankamai ilgą galiuką, kuris apsaugo nuo galimo pavojaus ar skysčio patekimo ant odos,  atliekant darbą su jomis. Ypatingai tiriant rūgštingumą, spalvų paletė nesusimaišo ir parodo tikslų išgautą rezultatą. Juostelės skirtos tirti tiek objekto rūgštingumą, maistingumą ar netgi vandens kiekį. Nuo juostelių tipo priklauso ir jų kiekis dėžutėje, dažniausiai galima rasti nuo 50 iki 100 juostelių.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Indikatorinės juostelės 6.8 - 8.3 pH

Indikatorinės pH juostelės 6.8 - 8.3 pHNekenksmingos aplinkai indikatorinės juostelės su viena aktyvia spalvos zona. Kiekviena juostelė yra pakankamai ilga, kad testuotojas neturėtų jokio sąlyčio su testuojamu skysčiu, o tiriamam skysčiui jautrioji z..

Indikatorinės pH juostelės 5.2 - 6.7 pH

Indikatorinės pH juostelės 5.2 - 6.7 pHNekenksmingos aplinkai indikatorinės juostelės su viena aktyvia spalvos zona. Kiekviena juostelė yra pakankamai ilga, kad testuotojas neturėtų jokio sąlyčio su testuojamu skysčiu, o tiriamam skysčiui jautrioji z..