Seca mBCA 525 Medicininis kūno sandaros analizatorius  

Įrenginio savybės:

Greitas ir tikslus kūno sandaros įvertinimas (pvz.: kūno masės ir kūno vandens kiekis)

Šešios pasirinktys gautų duomenų analizei

Medicininis tikslumas, patvirtintas lyginant su aukso standarto matavimo rezultatais

Sąsajos su interneto tinklais naudojant seca360o bevielio tinklo technologiją, USB ar interneto laidą

Paprasti ir aiškiai pateikiami įvesties, proceso bei baigties duomenys lietimui jautriame ekrane

8 elektrodai užtikrina duomenų tikslumą

Įrenginys sukurtas visapusiškam mobilumui

Duomenų pateikimas per 30 sekundžių


Seca kuria ir gamina aukščiausios kokybės bei tikslumo matavimo prietaisus

bei svarstykles nuo 1840m. Šiandien seca yra lyderiaujanti įmonė medicininės įrangos bei svarstyklių srityse. Ilgametė įmonės patirtis leidžia nubrėžti naują medicinių prietaisų standarto ribą. Įrenginys yra sukurtas pagal medicininius standartus, patvirtintas keturių komponentų modelio (Four Compartment Model), kuris yra laikomas aukso standartu riebalų masės nustatymui.

Šio koncepto inovacija – seca medicininis kūno sandaros analizatorius (medical Body Composition Analyzer), taip pat vadinamas seca mBCA. 

Seca mBCA yra patikimas, ekonomiškas, paprastas naudoti, leidžiantis atlikti tikslius matavimus be intervencijos į kliento organizmą.


Išankstinis simptomų nustatymas:

Tiksliam paciento duomenų gavimui gali prireikti ne vieno apsilankymo Jūsų įstaigoje, tad šis įrenginys, nustatantis tikslius duomenis per 30 sekundžių sutaupys ne tik Jūsų, bet ir paciento laiką, kuris gali būti panaudotas gydimui, tolimesniam sveikatos vertinimui ar kitoms veikloms. Įrenginio vidinėje atmintyje galima saugoti 100 000 rezultatų, tai leis Jums stebėti paciento pokyčius visų apsilankymų metu.


Galimybė efektyviai reaguoti į pokyčius terapijos metu:

Nuolatiniai matavimai yra itin reikšmingi norint laiku sureaguoti į paciento būklės pokyčius, pritaikyti gydimo terapijos pakeitimus ir nuosekliai vertinti paciento sveikatos kitimą  visos terapijos metu. Seca suteikia patogų, mobilų ir itin kokybišką sprendimą paciento būklės stebėjimui.


Atsigavimo/ reabilitacijos laiko optimizavimas:

Periodiški matavimai  reabilitacijos laikotarpiu yra esminiai, norint užtikrinti efektyvią terapijos, atsistatymo laiko, bei rezutatų kontrolę. Nuolatinis paciento būsenos stebėjimas leis Jums įvertinnti ar kliento masės pokytis įvyko dėl padidėjusio vandens kiekio, raumenų  ar riebalų masės didėjimo / mažėjimo. Turėdami šiuo duomenis galėsite kokybiškiau reaguoti į esamą situaciją ir parinkti tikslingesnį gydimo metodą.


Intuityvus valdymas: 

Seca mBCA yra paprastai valdomas su 7’ colių, lietimui jautriu valdymo bloku. Visi gauti duomenys gali būti analizuojami, vertinami iškarto, neprarandant brangaus laiko. Meniu funkcijos yra lengvai suprantamos ir aiškiai išdėstytos. Grafinis informacijos pateikimas ir paprastas naudojimas užtikrina sklandžią įrenginio integraciją į kasdienias Jūsų užduotis.


Greitas rezultatų gavimas:

30 sekundžių- tiek laiko reikia seca mBCA, kad būtų gauti paciento duomenys, kurie iškarto gali būti interpretuojami specialisto.


Neprilygstamas tikslumas:

Medicininis tikslumas – visų matavimo metodų etalonas. Medicininis kūno sandaros analizatorius seca yra aprūpintas išmania vokiška matavimo technologija, kuri suteikia galimybę gauti itin tikslius duomenis.


Duomenų tikslumas:

Duomenys seca analizatoriuje renkami naudojant bioelektrinės analizės metodą (bia), duomenų gavimui yra skirti 8 elektrodai, matuojantys: kairės kojos, dėšinės kojos, kairės rankos, dešinės rankos, kairės kūno pusės, dėšinės rankos pusės, juosmens duomenis.


Patvarus = ilgaamžis: 

Seca mBCA sukurtas naudojimui horizontalioje padėtyje. Įrenginys, naudojamas pagal paskirtį itin ilgą laiko tarpą išlaiko prekinę išvaizdą, tikslumo – nepraranda. Seca gaminiams taikoma 2 metų garantija.

 

Patogus naudojimas visiems, tiek pacientams, tiek specialistams.

Ergonomiškas seca mBCA dizainas yra naudingas visiems, kurie su juo susiduria. Tai naudinga administruojančiam personalui, specialistams, nes nereikia kiekvienam klientui duoti ilgų ir varginančių nurodymų, naudojimosi taisyklių. Viskas vyksta intuityviai.

Pacientai norėdami pasinaudoti šiuo įrenginiu neprivalo nusirengti, apnuoginotos turi būti tik pėdos ir riešai. Tai pacientams leidžia jaustis patogiau, kol atliekami tyrimai.


Patikimumas Jūsų veikloje:

Kasdieninėje rutinoje Jums reikia remtis faktais, kuriais galite pasikliauti, ypač dirbant su žmonių sveikata. Seca mBCA medicininis kūno sandaros analizatorius suteiks Jums tikslius ir aiškius duomenis.


Seca mBCA naudojamas be pastangų, naudojant lietimui jautrų ekraną. 

Intuityviai naudojamas meniu leidžia išvengti ilgų personalo mokymų. Viskas ko reikia: įjungti įrenginį, pasirinkti norimą ekrano padėtį (duomenų stebėjimui, pasirinktims valdyti) ir pradėti matavimus. Matavimams pasibaigus gausite duomenų ataskaitą pagal pasirinktus parametrus:


Pilna kontrolė, maksimalus darbo našumas:

Kartu su seca mBCA gausite “seca analytics 115” programinę įrangą (PC), kuri leis efektyviai panaudoti, grupuoti ir sekti informacijos pokyčius susijusius su paciento sveikata.

Programinė įranga suderinama su kitomis med. Įrašų sistemomis. Duomenis galite įkelti į EMR sistemą naudodami CSV failus, GTD, HL7 arba XML formatus.

Duomenų saugojimas, stebėjimas, verčių kitimas, visa tai leis taikyti efektyvius gydimo metodus.

Sąsajos: USB, interneto laidas, bevielis ryšys.

Su papildoma licenzija galite naudotis matavimo rezultatais iš skirtingų kompiuterių.

Greita prieiga prie pacientų duomenų.

 

Techniniai duomenys:

Išmatavimai: (WxHxD): 252x 262x 230 mm

Maitinimas: įkroviklis/ adapteris 100V – 240V, arba baterija 

Ekranas: 7″ lietimui jautrus ekranas, gali būti sukamas 360°

Sąsajos: seca 360° wireless (bevielis ryšis),USB, interneto laidas

Matavimo metodas: 8-taškų “Bioelectrical Impedance Analysis”

Matavimo srovė: 100 μA

Matavimo trukmė (standartinė programa): 17-30 sekundžių

Naudojami dažniai: 9 (1; 2; 5; 10; 20; 50; 100; 200; 500 kHz)

Įrenginio svoris: 3 kg.


Funkcijos ir savybės:

Matavimai gulimoje padėtyje, apsauga nuo perkrovos, datos ir laiko fiksavimas ataskaitose, paciento duomenų įvedimas ir saugojimas, Hold (užlaikymo), auto-hold (automatinio duomenų užlaikymo), kūno masės indekso (KMI), kalibravimo, duomenų siuntimo, atstatymo, garsinio signalizavimo funkcijos. 

  


svarstyklės
Garantija (metais)2

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Seca mBCA 525 Medicininis kūno sandaros analizatorius  

Komercinis pasiūlymas su geriausia kaina

Siųskite užklausimą, ir gaukite geriausią pasiūlymą per 2 darbo valandas

  • Peržiūrėjo: 7424
  • Prekės kodas: seca mBCA 525
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Žymos: seca, medicininis, kūno, analizatorius