Medicininės svarstyklės

Medicininės svarstyklės

Medicininės svarstyklės naudojamos sveikatos priežiūros įstaigose ir privalo turėti 93/42/EEC atitikties deklaraciją (patvirtinimas kad svarstyklės yra sertifikuotos kaip medicininis prietaisas)

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Elektroninės svarstyklės su/be ūgio matuokle WPT - OW

Tai Radwag gaminamos medicininės paskirties svarstyklės, puikiai tinkamos naudojimui medicinos įstaigose ar kitose erdvėse, kur reikalingas medicininis tikslumas.WPT - OW serijos svarstyklės yra su integruota ūgio matuokle. Ūgis gali būti matuojamas ..

Kėdinės svarstyklės Kern MCC

Medicininės paskirties Kern kėdės tipo svarstyklės yra pritaikytos patogiam naudojimui, kai pacientas negali naudotis standartinėmis svarstyklėmis.Ant keturių, fiksuojamų ratukų esanti kėdė nesunkiai transportuojama, patogiai naudojama.Pakeliami rank..

Kūdikių svarstyklės KERN MBC 15K2DM Nauja

Kūdikių svarstyklės KERN MBC 15K2DM

·         Maksimali svėrimo riba – 6 |15 kg·         Minimali svėrimo riba – 40 g·  ..

mBCA kūno sandaros analizatorius, Seca

Seca mBCA 514 Medicininis kūno sandaros analizatorius• Greitas ir tikslus kūno sandaros įvertinimas (pvz.: kūno masės ir kūno vandens kiekis).• Šešio pasirinktys gautų duomenų analizei.• Medicininis tikslumas, patvirtintas lyginant su aukso standarto..

Mechaninės svarstyklės su ūgio matuokle Seca 700

Mechaninės svarstyklės su ūgio matuokle Seca 700Apsauga nuo paslydimų bei ketaus pagrindo dizainas užtikrinantis apsaugą nuo užkliuvimų  saugo ne tik klientus, bet ir specialistus prižiūrinčius įrenginį.Ūgio matuoklė sužymėta iš abejų pusių, tai..

Mechaninės, medicininės svarstyklės seca 761

Mechaninės, medicininės svarstyklės seca 761 - įrenginys puikiai tinkamas medicinos įstaigose ar naudojimui namuose. Seca svarstyklės pasižymi Vokiška kokybe, šis gaminys ne išimtis. Svarstyklių korpusas suprojektuotas parenkant žemą..

Med. Elektroninės svarstyklės su ūgio matuokle Seca 703 / 4

Nuo mažo vaiko iki viršsvorį turinčio kliento/ paciento svėrimą galite atlikti su Seca 703.Norint išsiaiškinti kūno masės indeksą ir aukštį Seca jums padės kiekviename žingsnyje. Didelės apkrovos 300kg. svarstyklės su apsauga nuo paslydimų bei dizain..

Medicininės suaugusiųjų svarstyklės MPE 250K 100HM su ūgio matuokle Nauja

Medicininės suaugusiųjų svarstyklės MPE 250K 100HM su ūgio matuokle

Medicininės suaugusiųjų svarstyklės MPE 250K 100HM su ūgio matuokle  Aprašymas: ·       Maksimali svėrimo riba – 250kg ·       Minimali svėrimo riba – 2kg· ..

Medicininės svarstyklės  KERN MWS 300K100M  Nauja

Medicininės svarstyklės KERN MWS 300K100M

Medicininės svarstyklės skirtos sverti pacientus  vežimėlyje su užvažiavimu KERN MWS 300K100M  Techniniai duomenys:Maksimali svėrimo riba – 300 kgSvėrimo padala (d) – 100 gPatikros vertė (e) – 100 gPlatformos dydis 900x740x60 mmPapildo..