Technologinis Radwag pranašumas

Paskelbė Tumas 2017/04/24 0 Komentaras (-ai)

Ar Jums yra tekę naudotis seno tipo svarstyklėmis, kuriose reikia spausti keletos mygtukų kombinaciją norint gauti keletos raidžių ar skaičių indikaciją apie pasirinktą programą?

Jeigu taip, tuomet Jūs puikiai suprantate, kaip tai yra nepatogu. Tai ne tik apsunkina darbą su matavimo įrenginiu, bet ir prailgina naujo darbuotojo apmokymo laiką.

Darbar Jūs galite to išvengti, nuo šiol naudokitės šių laikų modernumo standartus atitinkančias svarstykles. Kuriomis naudotis itin paprasta. 

 

Su Radwag naujos kartos įrenginiais taip pat paprasta naudotis kaip ir su išmaniuoju telefonu. Visas procesas ir duomenų gavimas vyksta intuityviai, dideliame penkių colių lietimui jautriame ekrane. Spalvotas ekranas yra optimizuojamas pagal vartotojo poreikius, tai reiškia, kad dalis darbo rėžimo ikonų ir/ ar valdiklių gali būti pakeisti kitais, su kuriais dažniau susiduriate.

Naujos kartos Radwag įrenginiai pasižymi ne tik spalvotu, liečiamu ekranu, bet ir infraraudonųjų spindulių sensoriais, kurie yra programuojami tiesiai iš pačio įrenginio. Su šiais sensoriais galima atlikti porą funkcijų neliečiant pačio įrenginio. Radwag MA.X2 drėgmės analizatoriuje šie sensoriai gali atidaryti džiovinimo kamerą be tiesioginio kontakto su įrenginiu. 

 

Šiuo inovatyviu Radwag  sprendimu Jūs galite vienu rankos mostelėjimu nusiųsti matavimo duomenis į kompiuterį, pasirinkti norimą svėrimo programą, pasirinkti duomenų bazę ar kitas funkcijas.

Programinė įranga, kurią suteikia Radwag leis Jums realiuoju laiku stebėti svėrimo duomenis, matyti realiuoju laiku braižomas diagramas savo kompiuterio ar mobiliojo Android telefono ekrane. Taip, net ir telefono ekrane. Šis technologinis sprendimas leidžia susieti mobilujį telefoną su Radwag įrenginiu per bevielį interneto tinklą. Tokiu būdu galėsite matyti, registruoti duomenis žurnale, sekti svėrimo procesą net jei svėrimo įrenginys yra kitame patalpos gale, net jei įrenginio nematote visvien galėsite turėti mobilų indikatorių, už kurį mokėti nereikės.

 

Vidinis įrenginio kalibravimas užtikrins, kad pakeitus matavimo prietaiso vietą nepakistų duomenų tikslumas. Net jei įrenginį nugabensite į kitą pasaulio vietą, kurioje gravitacinis laukas yra stipresnis ar kaip tik silpnesnis, automatinis vidinis kalibravimas nustatys tikslų atskaitos tašką pagal tikruosius duomenis.  Įrenginio viduje esantis svarelis per keletą sekundžių užtikrins, kad gautų duomenų tikslumą.

 

Alibi duomenų bazė – tai dar vienas iš Radwag šeimos privalumų. Duomenų bazė skirta 3-8 kategorijoms (priklausomai nuo įrenginio modelio) fiksuoti leis Jums saugiai ir patogiai klasifikuoti gautus duomenis ar pasirinkti norimas vertes. Duomenų bazės yra taikoma vartotojams, kuriems galima taikyti įvairius autorizacijos lygius. Tai reiškia, kad parinkus vartotoją su minimaliu autorizacijos lygiu jis galės naudoti tik svėrimo, matavimo funkcijas, tačiau negalės keisti įrenginio datos, laiko, prekių, pakuotės ar kitų duomenų bazės verčių. 

Duomenų bazėje galima įvesti dažnai sveriamus produktus, pvz.: Kava. Šiam produktui galėsite įvesti aprašymą, numatomą galiojimo laiką, svorį, pakuotės svorį bei kitus duomenis.  Duomenų bazėse galima fiksuoti svėrimo rezultatus, pakuočių svorius (pvz.: kartoninė dėžė, plastiko pakuotė, kita.), formules, klientus.

Alibi atmintyje gali būti saugoma daugiau nei 100 000 duomenų susijusių su svėrimais ar matavimais. Šiuos duomenis galima redaguoti naudojant kompiuterinę, nemokamą programinę įrangą arba keičiant tiesiogiai iš įrenginio indikatoriaus. Galimybė nustatyti vartotojų autorizacijos lygius užtikrins darbuotojų kontrolę, jie negalės pakeisti įrašytų duomenų, o Jūs galėsite matyti, kas, kada ir ką svėrė.

Radwag įrenginiai turi GLP/ GMP formuluočių sistemą, kuri leidžia patogiai ir greitai gautus duomenis nusiūsti į spausdintuvą, kuris pateiks detalią, Jūsų pasirinktus kriterijus atspindinčią ataskaitą.

Radwag įrenginiai priklausomai nuo modelio ir Jūsų poreikių gali būti su Europos sąjungoje galiojančia metrologine patikra. Gamintojas matavimo įrenginiams taiko 2 metų garantiją.

Esame tikri, kad naujos kartos Radwag įrenginiai palengvins Jūsų darbą, padarys jį malonesniu, bei visuomet pateiks aiškius bei tikslius duomenis.

 

Norėdami gauti komercinį pasiūlymą kreipkitės elektroniniu laišku ar skambučiu.

Rašydami laišką nurodykite:

Kokia yra norima svėrimo riba. Pvz.: iki 300 kg., iki 50 g., ect.

Kokia yra norima svėrimo padalos vertė. Pvz.: 0,001 g., 1 g., ect.

Ar Jums reikalinga metrologinė patikra*.

Taip pat galite nurodyti planuojamą investuoti sumą.

 

Pagal gautus duomenis parengsime komercinį pasiūlymą, kuris, mūsų manymu, labiausiai atitnka Jūsų poreikius. Atsižvelgę į planuojamą investuoti sumą, galime pasiūlyti alternatyvių parametrų, tačiau senesnio modelio ar kito gamintojo matavimo prietaisų.

 

*Metrologinė patikra, pagal galiojančius Europos sąjungos 2014/31/EU direktyvą turi būti atlikta svartyklėms, kurios naudojamos:

-Komerciniuose sandoriuose, kai prekės kaina priklauso nuo svorio.

-Medicinos bei vaistų pramonėje.

-Oficialiems duomenims fiksuoti.

-Pabaigtų pakuočių gaminimui.

-Medicinoje.

 

Svarstyklės, bei matavimo prietaisai klasifikuojami:

Analitinės svarstyklės: I klasė

Precizinės svarstyklės: II klasė

Industrinės/ komercinės svarstyklės: III klasė  

Žymos: Radwag

Rašyti komentarą