Dažniausiai užduodami klausimai

Paskelbė Tumas 2015/04/24 0 Komentaras (-ai)

Mane domina prekė, tačiau nenurodyta jos kaina. Kaip ją sužinoti ?

 

Kainos - nuolat kintanti prekės ar paslaugos dalis, dėl šios priežasties ne visos mūsų siūlomos prekės turi nurodytas kainas. Parašę mums laišką gausite komercinį pasiūlymą Jūsų ieškomai prekei ar jos analogui bei suteiksime visą papildomą informaciją, kurios pageidausite.

 

Norėčiau įsigyti prekę, tačiau jos jūs neturite tinklapyje, pvz.: Radwag svorio tikrinimo sistema. Ką daryti ?

 

Susisiekite su mumis, nurodydami ko ieškote. Mes padėsime Jums rasti norimą produktą ar jo analogą, pateiksime pasiūlymą (-us) norimai prekei.

 

Noriu pažiūrėti kaip atrodo prekė, nes nemėgstu pirkti internetu.. Ką daryti ?

 

Atvykite pas mus (Kalvarijų g. 272A, Vilnius) ir apžiūrėkite norimą produkciją. Prieš atvykstant galite pasitiksinti ar savo parduotuvėje turime norimą produktą.

 

Aš lyg ir žinau ko man reikia, ką siūlot ?

 

Tai nėra pats rečiausias klausimas su kuriuo mums tenka susidurti. Esant tokiai situacijai norėtume gauti kuo daugiau informacijos apie Jūsų pageidavimus.

Jei tai yra svarstyklės nurodykite pageidaujamus duomenis, tokius kaip: didžiausia sveriamoji riba 6kg; Padalos vertė [d]: 1g; svėrimo platformos dydis: didžiausias kokį turite; ar reikalinga metrologinė patikra. 

Jei tai nėra svarstyklės - nurodykite savybes, kurių tikitės iš pageidaujamo produkto.

Žinodami Jūsų poreikius bei lūkesčius padėsime Jums išsirinkti produkciją, pateiksime komercinį pasiūlymą (-us).

 

Kaip apmokėti už prekes ? Kada jas gausiu?

 

Už prekes galite atsiskaityti grynaisiais mūsų salone ar kurjeriui pristatančiam prekę, arba atlikti mokėjimą internetu. Atliekant mokėjimą internetu atsiųskite mokėjimo kopiją, tuomet Jūsų užsakymas bus pradėtas ruošti iškart po mokėjimo patvirtinimo. 

Kada atvyks prekė.. sunku pasakyti, kiekvienam produktui pristatymo laikas gali kisti. Jei prekę turime vietoje, tuomet ją galite gauti kitą darbo dieną, jei gaminys Jums gaminamas pagal individualų užsakymą, tuomet pristatymo laikas ilgėja. Komercinio pasiūlymo formoje pateikiame preliminarų pristatymo laiką.

 

Žymos: DUK

Rašyti komentarą