Svarstyklės

Svarstyklės

Platus įvairios paskirties svarstyklių pasirinkimas. Galite išsirinkti precizines arba analitines svarstykles laboratorijai, elektronines svarstykles su atlikta pirmine metrologine patikra virtuvei, sandeliui. Taip pat siūlome specialios paskirties svarstykles, pilnai apsaugotas nuo drėgmės, dulkių, vandens, kurias galima plauti po tekančio vandens srove ar netgi aukšto slėgio plovimo priemonėmis. Atsižvelgiant į klientų poreikius, daugumą svarstyklių turime savo sandelyje ir galime pasiūlyti skubų pristatymą visoje Lietuvos teritorijoje. Remiantis apklausos duomenimis 24 klientai pristatymo spartą įvertino 5 balais iš 5.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

didelio našumo bei tikslumo PM C32

Radwag PM serijos svarstyklės - didelio tikslumo bei našumo įrenginys, nuostabiai tinkantis masyvių objektų svorio nustatymui. Šis įrenginys geba išgauti svorio duomenis iki 15 kilogramų su 0,01 gramo paklaida, iki 50 kilogramų svorį su 0,1 ..

Elektroninės, virtuvinės, svarstyklės D1

ELEKTRONINĖS SVARSTYKLĖS D1 D1 svarstyklės su metrologine patikra. Stalinės, paprastai valdomos tikslios svarstyklės, tinkančios naudoti namuose ir maitinimo įstaigose. Maksimali svarstyklių svėrimo riba - 6kg.Techniniai duomenys:Maksimali svėri..