Medicininės svarstyklės

Medicininės svarstyklės

Medicininės svarstyklės naudojamos sveikatos priežiūros įstaigose. 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Elektroninės svarstyklės su/be ūgio matuokle WPT - OW

Tai Radwag gaminamos medicininės paskirties svarstyklės, puikiai tinkamos naudojimui medicinos įstaigose ar kitose erdvėse, kur reikalingas medicininis tikslumas.WPT - OW serijos svarstyklės yra su integruota ūgio matuokle. Ūgis gali būti matuojamas ..

mBCA kūno sandaros analizatorius, Seca

Seca mBCA 514 Medicininis kūno sandaros analizatorius• Greitas ir tikslus kūno sandaros įvertinimas (pvz.: kūno masės ir kūno vandens kiekis).• Šešio pasirinktys gautų duomenų analizei.• Medicininis tikslumas, patvirtintas lyginant su aukso standarto..

Mechaninės svarstyklės su ūgio matuokle Seca 700

Mechaninės svarstyklės su ūgio matuokle Seca 700Apsauga nuo paslydimų bei ketaus pagrindo dizainas užtikrinantis apsaugą nuo užkliuvimų  saugo ne tik klientus, bet ir specialistus prižiūrinčius įrenginį.Ūgio matuoklė sužymėta iš abejų pusių, tai..

Mechaninės, medicininės svarstyklės seca 761

Mechaninės, medicininės svarstyklės seca 761 - įrenginys puikiai tinkamas medicinos įstaigose ar naudojimui namuose. Seca svarstyklės pasižymi Vokiška kokybe, šis gaminys ne išimtis. Svarstyklių korpusas suprojektuotas parenkant žemą..

Med. Elektroninės svarstyklės su ūgio matuokle Seca 703 / 4

Nuo mažo vaiko iki viršsvorį turinčio kliento/ paciento svėrimą galite atlikti su Seca 703.Norint išsiaiškinti kūno masės indeksą ir aukštį Seca jums padės kiekviename žingsnyje. Didelės apkrovos 300kg. svarstyklės su apsauga nuo paslydimų bei dizain..